Kolekce Moccaccino - náhrdelník

690 Kč / ks
Skladem (1 ks)

s Karamelovým Royal Jaspisem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhrdelník se skládá z ozdobného vzoru z eloxovaných kroužků šampaň a stříbrné barvy,  je zhotoven technikou chainmaille - kroužkování. Zavěšen je na řetízku z kvalitní chirurgické oceli 316L.

Doplněn je přívěskem s Karamelovým Royal Jaspisem z Maroka. Kombinuje v sobě dendritické kresby i sedimentární proužky, což vytváří jedinečné  pouštní krajiny. Ruční brus.

Délka celého náhrdelníku včetně karabinky z chirurgické oceli  a přívěskem Jaspisu je 50 cm+ 5 cm prodlužovací řetízek z chirurgické oceli. Na přání délku řetízku mohu upravit , stačí mi napsat poznámku s rozměry do objednávky.

Rozměry Royal Jaspisu - délka 3 cm, šířka 1,5 cm.

Autorský náhrdelník.

Šperky z eloxovaných kroužků  jsou oproti běžnému bižuternímu kovu hypoalergenní, stálobarevné, lehké, nezanechávají na kůži žádné stopy, mají dlouhou životnost, nečernají.


Jaspis - energie, planety a elementy se různí podle barev.
Je to kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře.

Jaspis/znamení zvěrokruhu - Beran, Rak, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh, Vodnář, Ryby

K tomuto náhrdelníku se pěkně hodí tento náramek