Ranní mlha

Novinka
1 070 Kč / ks
Skladem (1 ks)

souprava s modrým Chalcedonem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste jako ranní mlha, klidná a krásná ? Pak k Vám patří tento kámen.


Tato souprava se skládá z náušnic a náhrdelníku s modrým Chalcedonem.

Jemný náhrdelník  je vytvořen z eloxovaných kroužků stříbrné barvy a přívěskem s modrým Chalcedonem původem z Afrického Malawi, doplněný korálky z Křišťáluoriginální ruční brus. Vytvořený je technikou chainmaille - kroužkování v kombinaci s řetízkem z kvalitní chirurgické oceli. Díky použitému materiálu je lehounký.

Délka 47 cm včetně zapínání na karabinku z chirurgické oceli + přívěsek Chalcedon včetně vzoru 4,2 cm. Délku náhrdelníku je možno na přání upravit, stačí mi napsat poznámku k objednávce.

Rozměr kamene - 3cm délka, 1,6 cm šířka

Jemné náušnice jsou vytvořeny ze stejného materiálu a technikou jako náhrdelník, pouze přívěsky Chalcedonu jsou v menší velikosti.

Délka náušnic 5 cm včetně zapínání z chirurgické oceli, šířka 1,4 cm.


Chalcedon- je kamenem, jenž vyhání smutek a mění je v radost.  Podporuje klidné a pokojné pocity. Dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch a štěstí.  

Chalcedon/znamení zvěrokruhu - Kozoroh, Střelec


Křišťál je čirá odrůda křemene. Povzbuzuje psychiku a samostatnost. Křišťál nás ochraňuje před vším zlým a negativním. Pomáhá sebezdokonalení a učí nás vidět se takoví, jací skutečně jsme. 

Křišťál/znamení zvěrokruhu - Lev, Kozoroh


Šperky z eloxovaných kroužků  jsou oproti běžnému bižuternímu kovu hypoalergenní, stálobarevné, lehké, nezanechávají na kůži žádné stopy, mají dlouhou životnost, nečernají.