Tajemství přírody

490 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Goshenit (čirý Beryl)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhrdelník se skládá z ozdobného vzoru z eloxovaných kroužků stříbrné barvy,  je zhotoven technikou chainmaille - kroužkování. Zavěšen je na řetízku z kvalitní chirurgické oceli 316L.

Doplněn je přívěskem s duhovými korálky Swarovski a s ne zcela běžným, čirým berylem, goshenit původem z Mozambiku v jeho přírodní surové podobě. Jeho příjemnou vlastností je, že často hází v puklinách krásná duhová prasátka. Pro všechny milovníky surové krásy.

Délka celého náhrdelníku i s přívěskem včetně karabinky z chirurgické oceli je 50 cm + 5 cm prodlužovací řetízek. Na přání délku mohu upravit , stačí mi napsat poznámku s rozměry do objednávky.

Rozměry přívěsku i se vzorem - délka 3,5 cm, šířka 2,5 cm.

Šperky z eloxovaných kroužků  jsou oproti běžnému bižuternímu kovu hypoalergenní, stálobarevné, lehké, nezanechávají na kůži žádné stopy, mají dlouhou životnost, nečernají.


Goshenit (čirý Beryl) Goshenit je nenápadný, ale velmi silný drahokam. Obecně podporuje cílevědomost, chrání před negativními vlivy, posiluje auru, přitahuje dobro, štěstí a lásku, podporuje motivaci, zahání stesk a smutek po tom, co je nám blízké.  Hodí se i do porodnice, pro větší duševní pohodu rodičky a miminka, můžete jej také zavěsit dětem nad postýlku.

Goshenit (čirý Beryl)/znamení zvěrokruhu - Rak, Panna a Štír